W jakim kierunku rozwijają się technologie związane z inżynierią budowlaną? W czym tkwi potencjał jej rozwoju? To tylko kilka z pytań, które pojawiły się w wywiadzie z prof. dr hab. inż. Zbigniewem Kledyńskim, prezesem Polskiej Izby Inżynierów Budownictwa. Artykuł został opublikowany w czasopiśmie „Executive Magazine” (24.05.2021).


Prezes Polskiej Izby Inżynierów Budownictwa wskazał na konieczność dalszego rozwoju technicznych aspektów cyfryzacji, w czym mają swój udział członkowie Komisji ds. BIM oraz przedstawiciele PIIB aktywnie działający w zespole zajmującym się cyfryzacją procedur administracyjnych w budownictwie, powołanym przez MRPiT oraz GUNB.

Serdecznie zachęcamy do lektury całego tekstu na stronie internetowej magazynu: https://tiny.pl/rzhbw

 

„Executive Magazine” to czasopismo dla przedsiębiorców oraz reprezentantów zarządów spółek. Magazyn biznesowy jest wydawany w wersji drukowanej oraz elektronicznej (pobierz „Executive Magazine” w wersji PDF). W formie prenumeraty, trafia na biurka kadry zarządzającej. Executive Magazine jest również dystrybuowany podczas organizowanych przez Executive Club debat i konferencji.

Jednym z takich wydarzeń jest konferencja „Infrastruktura Polska i Budownictwo”, która odbędzie się 22 czerwca br. w Warszawie pod patronatem Polskiej Izby Inżynierów Budownictwa. Więcej informacji o wydarzeniu: https://tiny.pl/rzds7.

 

Tekst: Joanna Karwat