Tylko prawdziwie zaangażowany kierownik jest w stanie sprostać wymaganiom, jakie stawia budowa, a także kontrolować zgodność wykonywanych robót z projektem.

Przykłady nieprawidłowości w trakcie procesu budowlanego stwierdzonych przez powiatowych inspektorów nadzoru budowlanego.

Serdecznie zapraszamy do obejrzenia webinaru o instalacjach sanitarnych w domu jednorodzinnym. Wykład przygotowano dla indywidualnych inwestorów.

Uruchomiony w ubiegłym roku serwis e-budownictwo daje możliwość składania wielu wniosków dotyczących budowy w wersji elektronicznej. Oto lista przydatnych linków.

Serdecznie zapraszamy do obejrzenia webinaru o montażu lub wymianie instalacji elektrycznej w domu. Wykład przygotowano dla indywidualnych inwestorów.

Gdzie złożyć dokumenty? Kto wydaje decyzję w sprawie budowy i ile ma na to czasu? Rozpisaliśmy wszystkie procedury krok po kroku.

Serdecznie zapraszamy do obejrzenia webinaru przygotowanego przez rzeczoznawców budowlanych z Polskiej Izby Inżynierów Budownictwa.

Zasady działania punktów konsultacyjnych oraz informacje o organizatorach i patronach akcji „Dzień Otwarty Inżyniera Budownictwa”.