Szanowni Członkowie,

 

Z przyjemnością informujemy, że od 1 lipca 2023 roku będziecie Państwo mogli skorzystać z opieki medycznej w Grupie LUX MED. Przygotowaliśmy dedykowany program dla Członków Polskiej Izby Inżynierów Budownictwa z trzema pakietami do wyboru, które możecie Państwo wykupić również dla swoich najbliższych. Grupa LUX MED jest liderem na rynku prywatnych usług medycznych. Posiadają największą sieć placówek medycznych w Polsce: blisko 270 placówek własnych oraz 14 szpitali. Dają Państwu również możliwość korzystania z usług w placówkach partnerskich, z którymi obecnie współpracują w ponad 600 miastach. W połączeniu z możliwością korzystania z konsultacji telefonicznych i online daje to Państwu możliwość skorzystania z usług Grupy LUX MED. w dowolnym miejscu.

Jak wspomnieliśmy powyżej, do dyspozycji mają Państwo trzy pakiety, w zależności od indywidualnych potrzeb zdrowotnych:

  • Pakiet Start,
  • Pakiet Inżynier,
  • Pakiet Inżynier Plus.

Każdy dostępny jest w trzech opcjach: pojedynczej, partnerskiej i rodzinnej. Dzięki takiemu rozwiązaniu możecie objąć opieką nie tylko siebie, ale i swoje najbliższe osoby, jak partnerzy życiowi czy dzieci.

Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami, które dostępne są Portalu Polskiej Izby Inżynierów Budownictwa, Aplikacji Polskiej Izby Inżynierów Budownictwa.

 

Zakres świadczeń    Zapisz się teraz!

 

Joanna Jakubowska – Sęk
Broker
Lider Praktyki Programów Zdrowotnych
Dyrektor ds. Kluczowych Klientów
+48 669 444 442
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Rafał Wyrębek
Business Development Manager
+48 885 670 132
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.