W imieniu Zarządu Oddziału Stowarzyszenia Geodetów Polskich serdecznie zapraszamy Członków Polskiej Izby Inżynierów Budownictwa do udziału w XVII Ogólnopolskiej Konferencji Technicznej nt. „Koordynacji usytuowania projektowanych sieci uzbrojenia terenu".

W dniach 12 i 13 października 2023 r. w Legnicy - ogólnopolskie spotkanie osób profesjonalnie związanych z projektowaniem i procesem koordynacji usytuowania projektowanych sieci uzbrojenia terenu.

Patronat honorowy nad konferencją objęli: Główny Geodeta Kraju - Alicja Kulka, Prezes Stowarzyszenia Geodetów Polskich - Janusz Walo, Prezes Zarządu Związku Powiatów Polskich - Andrzej Płonka, Starosta Legnicki - Adam Babuśka oraz Prezydent Miasta Legnicy - Tadeusz Krzakowski

Patronat medialny: PRZEGLĄD GEODEZYJNY - Miesięcznik Naukowo-Techniczny Stowarzyszenia Geodetów Polskich

Miejsce konferencji - Hotel QUBUS****, ul. Skarbowa 2, 59-220 Legnica.

W programie konferencji planujemy, podobnie jak ubiegłym roku, panele ekspertów, które poprowadzi kol. dr inż. Ludmiła Pietrzak z udziałem osób znanych z wielu publikacji, między innymi w Przeglądzie Geodezyjnym. Tematem wiodącym paneli będzie: "Omówienie problemów związanych z procesem koordynacji, zgłoszonych przez uczestników konferencji"

    W panelu ekspertów zapowiedzieli swój udział:
  • Bartłomiej Stecki - Departament Architektury, Budownictwa i Geodezji Ministerstwa Rozwoju i Technologii w Warszawie
  • Andrzej Falkowski - Podlaska Okręgowa Izba Inżynierów Budownictwa
  • Robert Cieszyński - Kujawsko-Pomorski Wojewódzki Inspektor Nadzoru Geodezyjnego i Kartograficznego
  • Marek Kłopotek - Lubelski Wojewódzki Inspektor Nadzoru Geodezyjnego i Kartograficznego
  • Mirosław Puzia - Śląski Wojewódzki Inspektor Nadzoru Geodezyjnego i Kartograficznego
  • Ewa Sikora - Geodeta Powiatowy w powiecie bielskim
  • Dariusz Pręgowski - Geodeta Powiatowy w powiecie warszawskim zachodnim

Jest niezwykle ważne, by temat koordynacji usytuowania projektowanych sieci uzbrojenia terenu został omówiony w środowisku geodetów, projektantów i gestorów sieci uzbrojenia terenu.

Jesteśmy przekonani, że to spotkanie pozwoli Państwu rozwiać wiele wątpliwości i wyjaśnić wiele nieścisłości związanych z tematyką konferencji.

W związku z powyższym, uprzejmie prosimy o nadsyłanie, na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., pytań i nurtujących Was problemów, które postaramy się przekazać ekspertom.

Szczegóły uczestnictwa w konferencji na stronie internetowej Oddziału Stowarzyszenia Geodetów Polskich w Legnicy pod linkiem: https://legnica.sgp.geodezja.org.pl/dzialalnosc/informacje-oddzial-w-legnicy/358-komunikat-nr-3-xvii-konferencja-techniczna-nt-koordynacji-usytuowania-projektowanych-sieci-uzbrojenia-terenu-legnica-12-13-pazdziernika-2023-r

Zobowiązujemy się nie zawieść oczekiwań Koleżanek i Kolegów, naszych mile oczekiwanych gości.

Mamy nadzieję, iż w konferencji dotyczącej koordynacji projektowanych sieci uzbrojenia terenu, zarówno w stosunku do istniejących, jak również nowo projektowanych sieci przez innych gestorów, nie zabraknie uczestników z Polskiej Izby Inżynierów Budownictwa.

Ze względów organizacyjnych, między innymi hotelowych, prosimy o nadsyłanie zgłoszeń do dnia 6 października 2023 r.