To jedno z najważniejszych miejsc spotkań producentów i dystrybutorów nowoczesnych technologii oraz materiałów budowlanych z przedstawicielami handlu, architektami, wykonawcami i inwestorami w Europie.

 

Od ponad 30 lat targi BUDMA, organizowane przez Grupę MTP, postrzegane są jako najważniejsze wydarzenie branży budowlanej w tej części Europy. To tutaj można śledzić nowoczesne rozwiązania w budownictwie oraz dowiedzieć się jak podnosić konkurencyjność przedsiębiorstw. Targi budowlane prezentują najnowszą ofertę produktową, technologiczną i usługową blisko 1000 firm z Polski i zagranicy. Polska Izba Inżynierów Budownictwa jest jednym z patronów honorowych wydarzenia.

 

Targi Budma odbędą się 31 stycznia – 3 lutego 2023 r. w Poznaniu

Międzynarodowe Targi Poznańskie ul. Głogowska 14
Więcej informacji na stronie www.budma.pl

 

Planowane wydarzenia:

  • Dni Inżynierskie (1– 2 lutego) – konferencja organizowana przez Wielkopolską Okręgową Izbę Inżynierów Budownictwa pod patronatem PIIB
  • Build 4 Future – aktualne wyzwania rynku oraz prognozy i szanse dla branży
  • Forum Designu i Architektury D&A – poszukiwanie nowych trendów wokół innowacyjnych rozwiązań w obszarze szeroko pojętej przestrzeni

 

4 dni targów budowlanych w Poznaniu obfitują w rynkowe premiery, nowości produktowe i merytoryczne wydarzenia podejmujące najbardziej aktualną problematykę branży budowlanej, a także prezentacje, konkursy i mistrzostwa. 

Zasadniczą rolą targów było i nadal jest tworzenie innowacyjnej platformy do wspierania rozwoju biznesu. Możemy to rozumieć jako – z jednej strony przyjazną infrastrukturę terenów targowych, z drugiej zaś możliwość zaaranżowania nowoczesnej, interesującej strefy dla klientów. Z kolei „wspieranie” to szerszy kontekst, w którym znajdują się wszystkie działania marketingowe promujące wystawców i ich produkty wśród klientów, których finalnym zadaniem jest doprowadzenie do spotkania obu stron na targach.