XIII edycja konferencji będzie okazją do dyskusji na tematy związane z finansowaniem i rozwojem inwestycji drogowych, nowymi technologiami w służbie infrastruktury oraz dynamiką rozwoju transportu kolejowego.

„Infrastruktura Polska i Budownictwo” to spotkanie organizowane przez Executive Club. Co roku przyciąga najważniejszych przedstawicieli sektora.

Konferencja odbędzie się 9 marca br. w hotelu The Westin Warsaw i dedykowana jest osobom należącym do kadry zarządzającej polskich i zagranicznych spółek z sektorów infrastruktury i budownictwa, reprezentantom samorządów terytorialnych, władz lokalnych oraz administracji publicznej. Polska Izba Inżynierów Budownictwa objęła patronat honorowy nad wydarzeniem.

 

Przedmiotem dyskusji będą między innymi:
  • Aktualne rozwiązania w prawie zamówień publicznych
  • Stan infrastruktury a rozwój transportu kolejowego
  • Budownictwo oraz infrastruktura jako elementy determinujące gospodarkę

 

Szczegółowy program konferencji: https://executiveclub.pl/infrastruktura-polska-i-budownictwo/#
Link do rejestracji: https://executiveclub.pl/infrastruktura-polska-i-budownictwo/rejestracja/

Link do transmisji: https://youtu.be/zghcE3xSisU

 

Zwieńczeniem konferencji będzie uroczysta gala wręczenia ,,Diamentów Infrastruktury i Budownictwa” dla najbardziej wyróżniających się podmiotów w branży. Jednym z członków Kapituły Konkursu jest prof. Zbigniew Kledyński, prezes Polskiej Izby Inżynierów Budownictwa. Celem konkursu jest promowanie osób i firm związanych z sektorem infrastruktury i budownictwa, które wyróżniają się na tle innych wysokim poziomem wykonawstwa oraz efektywnością ekonomiczną.

 

Executive Club jest organizacją zrzeszającą przedstawicieli top managementu, reprezentujących przeszło 200 najważniejszych polskich i międzynarodowych spółek. Od kilkunastu lat w organizacji skupieni są prezesi i przedsiębiorcy, którzy swoimi działaniami wyznaczają kierunki rozwoju polskiej przedsiębiorczości. Klub inspiruje i wspiera rozwój biznesu, organizuje dla swoich członków spotkania cykliczne, by umożliwić im wymianę idei oraz nawiązywanie nowych kontaktów biznesowych.