Targi odbędą się w dniach 26-28 stycznia 2022 w EXPO XXI w Warszawie. Polska Izba Inżynierów Budownictwa objęła patronatem branżowym oba wydarzenia.

29. edycja Międzynarodowych Targów ŚWIATŁO i towarzyszących im 19. Międzynarodowych Targów Elektrotechnika odbędą się w dniach 26-28 stycznia 2022 r. w EXPO XXI w Warszawie! 

 

Co będzie można zobaczyć na Targach ŚWIATŁO? Oprócz tradycyjnych stoisk polskich i zagranicznych producentów oraz dystrybutorów oświetlenia architektonicznego, technicznego, zewnętrznego, przemysłowego, dekoracyjnego oraz źródeł światła, zorganizowana zostanie pod egidą Związku Gmin Wiejskich, specjalna Strefa Oświetlenia Terenów Publicznych, na której zaprezentowane będą najnowocześniejsze rozwiązania oświetlenia drogowego i ulicznego, takie jak słupy, latarnie czy uliczna sygnalizacja świetlna. W ramach tej strefy będzie można zapoznać się z finalistami konkursu  na Najlepiej Oświetloną Gminę i Miasto oraz na Najlepszą Inwestycję Oświetleniową. Jak co roku na specjalnie przygotowanej dla nich konferencji, przedstawiciele Jednostek Samorządu Terytorialnego spotkają się z wystawcami Targów ŚWIATŁO, żeby zapoznać się z ich najnowszą ofertą. W ramach Targów ŚWIATŁO zorganizowane zostaną także warsztaty i wykłady BIM, który jest już standardem pracy wielu podmiotów działających na rynku.

 

Targi ELEKTROTECHNIKA to ekspozycja polskich i zagranicznych producentów i dystrybutorów osprzętu elektroinstalacyjnego, kabli i przewodów, systemów zabezpieczających, zasilających, pomiarowych i sterujących. Oprócz stoisk zorganizowane zostaną specjalne strefy tj:  Strefa Automatyki, OZE, Elektromobilności, Teletechniki, Instalacji Przeciwprzepięciowej i Odgromowej oraz Wynalazków i Innowacji. Targi ELEKTROTECHNIKA wyróżniają się bardzo szeroką ofertą szkoleniową, która co roku przyciąga ponad 1000 uczestników – instalatorów, projektantów sieci, firmy wykonawcze, podmioty sprawujące nadzór i kontrolę w energetyce i w budownictwie, inżynierów budownictwa oraz przedstawicieli zakładów przemysłowych. 

 

W ramach targów ELEKTROTECHNIKA 27.01 zorganizowany zostanie także Dzień Mazowieckiego Inżyniera Budownictwa, podczas którego spotkają się  inżynierowie i technicy budownictwa z terenu Mazowsza posiadający uprawnienia budowlane, czyli mający prawo pełnienia funkcji projektanta, kierownika budowy, czy inspektora nadzoru budowlanego. Spotkanie obejmować będzie szkolenia, warsztaty oraz konsultacje dotyczące m.in.: instalacji elektrycznych, energetycznych i OZE, prac przy urządzeniach elektrycznych, cyfryzacji procesu budowlanego, budownictwa 4.0 i związanych z nim inteligentnych rozwiązań. Celem wydarzenia jest pokazanie dorobku Mazowieckiej Izby i firm z regionu Mazowsza, jak również zaprezentowanie konkretnych rozwiązań technicznych na terenie targowym.

 

Rejestracja dla odwiedzających TUTAJ. Zapisz się i pobierz bezpłatny identyfikator!

Rejestracja na szkolenia dostępna od 15 grudnia na stronie: https://szkolenia-konferencje-targi2022.registration-form.online/