XII edycja konferencji „Infrastruktura Polska i Budownictwo” organizowanej przez Executive Club odbędzie się 22 czerwca w Warszawie.

 

Podczas konferencji eksperci wskażą kluczowe kwestie rozwoju budownictwa, inwestycji drogowych i transportu kolejowego, a także omówią znaczenie nowych technologii oraz ekologicznych rozwiązań dla sektora. Wydarzenie odbędzie się pod patronatem między innymi Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad, Instytutu Badawczego Dróg i Mostów oraz Polskiej Izby inżynierów Budownictwa.

 

Konferencja od pierwszej edycji przyciąga szerokie grono zainteresowanych ze środowiska branżowego. Seria debat pozwala na wymianę wiedzy i doświadczenia pomiędzy autorytetami ze świata biznesu i nauki oraz wskazuje najważniejsze kierunki zmian i innowacje, które zrewolucjonizują przyszłość polskiego budownictwie oraz rynek infrastruktury. Tegoroczna tematyka czterech paneli dyskusyjnych poświęcona będzie obowiązującemu prawu zamówień publicznych, kluczowym decyzjom w modernizacji infrastruktury kolejowej, współpracy sektora publicznego z prywatnymi wykonawcami oraz budownictwu w obliczu zmian klimatycznych.

 

Zwieńczeniem konferencji będzie uroczysta gala wręczenia statuetek ,,Diamenty Infrastruktury i Budownictwa”, które trafią do najbardziej wyróżniających się podmiotów w branży.

Szczegółowe informacje na stronie internetowej organizatora: https://executiveclub.pl/

Program konferencji: https://executiveclub.pl/infrastruktura-polska-i-budownictwo/

Link do rejestracji: https://executiveclub.pl/infrastruktura-polska-i-budownictwo/rejestracja/