30 listopada 2018 roku  w Muzeum II Wojny Światowej w Gdańsku odbędzie się V Jubileuszowa edycja ogólnopolskiej konferencji „Konstrukcje Budowlane 2018”.

Jest to kolejne wydarzenie organizowane przez Instytut PWN w najciekawszych konstrukcyjnie budynkach w Polsce. Tym razem odbędzie się w Muzeum II Wojny Światowej w Gdańsku.

Zaproszeni prelegenci podczas wykładów podzielą się swoim doświadczeniem, związanym z projektowaniem i budową muzeum. Podczas konferencji będzie można spotkać się z niekwestionowanymi autorytetami takimi, jak prof. dr hab. inż. Włodzimierz Starosolski, prof. dr hab. inż. Michał Knauff oraz mgr inż. Wiesław Bocheńczyk, którzy od lat czuwają nad programem wydarzenia.

Tradycyjnie w trakcie konferencji odbędzie się wycieczka po budynku poprowadzona przez projektanta konstrukcji i architekta Muzeum II Wojny Światowej, w trakcie której będzie można  dowiedzieć  się o najciekawszych i innowacyjnych rozwiązaniach konstrukcyjno- architektonicznych.

Wydarzenie jest skierowane przede wszystkim do praktyków z branży budowlanej, inżynierów budownictwa, konstruktorów i ekspertów budowlanych, osób związanych z wykonawstwem i nadzorem budowlanym, projektantów, pracowników administracji budowlanej.

Szczegółowy program spotkania i formularz rejestracji dostępne są  na stronie https://www.instytutpwn.pl/konferencja/konstrukcje/