Zachęcamy wszystkich czlonków PIIB do udziału w Konkursie wiedzy technicznej "Nowoczesny Inżynier 2024" organizowanego przez Śląską Okręgową Izbę Inżynierów Budownictwa.

Udział w konkursie jest bezpłatny, konkurs organizowany jest zdalnie.

Celem konkursu jest propagowanie wiedzy prawnej niezbędnej do prawidłowego wykonywania samodzielnych funkcji technicznych w budownictwie.

 

Zasady rekrutacji i warunki udziału określone są w załączonym Regulaminie Konkursu.

 

§ 2. Zgłoszenie udziału w Konkursie

  1. Izba prześle swoim członkom, którzy przekazali Izbie swój adres e-mail, informację - zaproszenie do udziału w Konkursie.
  2. Izba zamieści na swojej stronie internetowej ogłoszenie o Konkursie i zasadach jego przeprowadzenia.
  3. Zgłoszenie udziału w Konkursie należy przesłać pocztą elektroniczną na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w terminie do dnia 25.10.2024 r.
  4. Izba po otrzymaniu zgłoszenia, o którym mowa w § 2 pkt 3 niniejszego Regulaminu, zweryfikuje prawo udziału członka Izby w Konkursie, a jako potwierdzenie tego prawa przekaże, w terminie do dnia 30.10.2024 r., informację zwrotną zawierającą link do platformy internetowej Konkursu oraz hasło na wskazany adres e-mail Uczestnika i udostępni Uczestnikowi udział w Etapie I Konkursu w terminie wskazanym w § 1 pkt 12 niniejszego Regulaminu.