Organizator projektu – Stowarzyszenie Polska Wentylacja – serdecznie zaprasza do wzięcia udziału i przesyłania zgłoszeń w VIII edycji Nagrody PASCAL. 

 

Nagroda – statuetka PASCAL projektu Stowarzyszenia Polska Wentylacja – przyznawana jest projektantom za niestandardowe i wyróżniające się projekty instalacji wentylacji, klimatyzacji i chłodzenia. Wygrywają autorzy nowoczesnych projektów, w których zastosowano rozwiązania energooszczędne wpływające na dobry klimat pomieszczeń. Co roku przyznawane są trzy pierwsze równorzędne nagrody główne. Pozostali zgłaszający mogą ubiegać się o tytuł Nominacja 2022. Każdemu zostaje wręczony specjalny dyplom.

 

Do Nagrody PASCAL 2022 można zgłosić projekt instalacji wykonany w budynku, który został oddany do  użytkowania w 2020 lub 2021 r., przy czym nie jest istotne, jak długo trwały prace projektowe. Zgłoszenie może dotyczyć obiektów nowych lub modernizowanych: biurowych, handlowych, przemysłowych, użyteczności publicznej i innych.

Obiekt musi być usytuowany na terenie Polski i wyróżniać się na tle konkurencji niestandardowymi rozwiązaniami wentylacyjno-klimatyzacyjnymi.

 

Zgłoszenie

Każdy może zgłosić maksymalnie trzy obiekty oddane do użytku w latach 2020-2021. Zgłoszenie oraz udział są bezpłatne. Zgłoszenie odbywa się poprzez wypełnienie „Kwestionariusza zgłoszeniowego” i przesłanie go do Organizatora.

  • Kwestionariusz jest do pobrania na stronie nagrodapascal.pl (kwestionariusz - plik PDF)
  • Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 17 grudnia 2021 r.
  • Zgłoszenia można przesyłać na adres mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

 

 Laureatów wyłania niezależna kapitula powołana przez zarząd Stowarzyszenia. Uroczyste ogłoszenie laureatów nastąpi w marcu 2022 r.

 

Więcej informacji można znaleźć na stronie nagrodapascal.pl

 

Fot.: mat. prasowe, stock.adobe.com/Mike Mareen