Każdego dnia korzystamy z wielu aplikacji mobilnych. Warto, by wśród nich znalazły się również rozwiązania stworzone przez Polską Izbę Inżynierów Budownictwa.

 

Aktualnie dostępne są dwie bezpłatne aplikacje mobilne.

 • Aplikacja PIIB, która została uruchomiona w czerwcu 2021 r. Umożliwia dostęp do informacji członkowskich, serwisów branżowych, zaświadczeń i publikacji, np. aktualnych i archiwalnych wydań „Inżyniera Budownictwa” oraz "Przewodnika Projektanta". Użytkownicy mają możliwość zmiany swoich danych adresowych, zapisania się na szkolenia organizowane przez PIIB oraz utworzenia wizytówki (autoprezentacji), która będzie widoczna na internetowej liście specjalistów PIIB dostępnej dla wszystkich użytkowników. Aplikacja zawiera również opisany poniżej Czterojęzyczny słownik techniczno-budowlany.
  Logowanie do aplikacji wymaga podania numeru członkowskiego i hasła jak w Portalu PIIB.
  • Aplikacja jest dostępna w sklepie Google Play pod hasłem "PIIB".
  • HUAWEI AppGallery pod hasłem "PIIB".
  • Apple App Store pod hasłem "PIIB".
  • Linki do pobrania aplikacji znajdują się w menu "Dla członków" / "Aplikacje PIIB"

 

 • Pięciojęzyczny słownik techniczno-budowlany (angielsko-polsko-czesko-węgiersko-słowacki), który został udostępniony w grudniu 2020 r. To elektroniczna i wygodna w użyciu wersja słownika zawierającego ponad 4500 terminów związanych z budownictwem wodnym i eksploatacją budowli hydrotechnicznych.

  Aplikacja jest dostępna dla wszystkich w sklepie Google Play pod hasłem "Słownik techniczno-budowlany". Link do pobrania aplikacji znajduje się w menu "Dla członków" / "Aplikacje PIIB"

Aplikacje PIIB

Aplikacja PIIB
Pobierz najnowszą wersję aplikacji ze sklepu Google Play.
Aplikacja PIIB
Pobierz najnowszą wersję aplikacji z HUAWEI AppGallery.
Aplikacja PIIB
Pobierz najnowszą wersję aplikacji z Apple App Store.
Aplikacja Słownik
Pobierz najnowszą wersję aplikacji ze sklepu Google Play.