Seminarium przeznaczone jest dla wszystkich unijnych instytucji i organizacji gospodarczych oraz firm, zwłaszcza małych i średnich przedsiębiorstw.

 

W ślad za działaniami  Ministerstwa Rozwoju, Pracy i Technologii przekazujemy zaproszenie Komisji Europejskiej na bezpłatne seminarium online z zakresu prezentacji A2M.

Portal Access2Markets zawiera wszystkie informacje na temat ceł, podatków, zasad i wymagań dotyczących produktów dla wszystkich krajów UE i ponad 120 innych rynków na całym świecie. 

Seminarium przeznaczone jest przede wszystkim dla unijnych - w tym polskich - firm/eksporterów (zwłaszcza małych i średnich przedsiębiorstw), instytucji i organizacji gospodarczych (izby, stowarzyszenia, zrzeszenia), jak również polskiej administracji. Celem seminarium jest wsparcie w ekspansji eksportowej unijnych, w tym i polskich podmiotów gospodarczych na rynkach zagranicznych (firm już działających, jak również rozpoczynających eksport). Będzie prowadzone w języku angielskim (oraz hiszpańskim i włoskim).

 

Data: 27 kwietnia 2021 r. godz. 09:00-11:00
Więcej informacji o seminarium: https://tiny.pl/rshdq
Link do rejestracji: https://tiny.pl/rshdm

 

Tekst: Joanna Karwat
Fot.: stock.adobe.com/Wright Studio